Открыть меню Поиск
СМИ о нас
Ресми Интернет-ресурс

Отырар ауданының әкімдігі


Сайлау комиссиялары

ОТЫРАР АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

(Отырар аудандық мәслихатының 11.01.2016 жылғы №36/177-VI

шешімімен бекітілген)

Елбасы Дархан Сейділдаханұлы комиссия төрағасы
Құлымбетов Талғат Төленұлы комиссия төрағасының орынбасары
Серікбай Ұлан Нұрланұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Әбілқасым Нұрбек Болысбекұлы
Арын Ахметжан Әлиұлы
Масанов Нұрман Сәрсенұлы
Тастанбеков Байбатша Сопыұлы  
Орналасқан орны: Шәуілдір ауылы, Жібек жолы даңғылы №25. Отырар ауданы әкімдігінің ғимараты Телефон: 8 777 516 20 67, 8 776 341 53 11

ОТЫРАР АУДАНЫНДАҒЫ УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ

КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМДАРЫ

(Отырар аудандық мәслихатының 11.01.2016 жылғы №36/178-VI

шешімімен бекітілген)

№486 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Аққұм ауылы С.Сейфуллин көшесі №31

С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі.

Әбіш Серікхан- аудандық телекоммуникация торабының операторы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Бимурзаев Бейбіт Қабайұлы- Аққұм ауылдық клубының меңгерушісі, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Қосалы Кемелбек Әбдіханұлы- Аққұм ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Нұрымбетова Әсел Бексеитовна- С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Рахматуллаев Әсетулла- С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Сыздықәлі Айнұр Әбдіғаппарқызы- С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Төрегелді Жұмахан Баққараұлы- Аққұм ауыл округі әкімі аппаратының кіші қызметкері, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі.

№486 Аққұм учаскелік сайлау комиссиясы
Сыздықәлі Айнұр Әбдіғаппарқызы комиссия төрайымы
Қосалы Кемелбек Әбдіханұлы комиссия төрайымының орынбасары
Рахматуллаев Әсетулла комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Әбіш Серікхан
Бимурзаев Бейбіт Қабайұлы
Нұрымбетова Әсел Бексеитовна
Төрегелді Жұмахан Баққараұлы

№487 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ақкөл ауылы Қ.Азаматов көшесі №11

Ж.Егембердиев атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі.

Азаматов Нагашбек Курбаналиевич- «Ақкөл-К» ЖШС төрағасы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Қабылбеков Өркен Батырханович- уақытша жұмыссыз, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Құттыбай Айтөре Бөкейханұлы- Ж.Егембердиев атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің әлеуметтік педогогы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Раметова Саулеш Бегаликызы- Ж.Егембердиев атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Үкібек Әділбек- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№487 Ақкөл учаскелік сайлау комиссиясы
Құттыбай Айтөре Бөкейханұлы комиссия төрағасы
Үкібек Әділбек комиссия төрағасының орынбасары
Раметова Саулеш Бегаликызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Азаматов Нагашбек Курбаналиевич
Қабылбеков Өркен Батырханович

№488 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Балтакөл ауылы М.Көбеев көшесі №12

Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі.

Абишев Ынтымақ Дүйсебекұлы- Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Алтай Жәнібек Өмірзақұлы- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының инспекторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Асылбек Мәдина Бейсенбекқызы- Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Ателов Сейтхан Айдарханович- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Батырбеков Серғазы Жарқынбекұлы- «Батырбек» шаруа қожалығының төрағасы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Ернішев Әлібек Әсілбекұлы- Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Тулешов Сейткул Сейтханович- Балтакөл ауылдық клубының меңгерушісі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі.

№488 Балтакөл учаскелік сайлау комиссиясы
Ателов Сейтхан Айдарханович комиссия төрағасы
Ернішев Әлібек Әсілбекұлы комиссия төрағасының орынбасары
Асылбек Мәдина Бейсенбекқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Абишев Ынтымақ Дүйсебекұлы
Алтай Жәнібек Өмірзақұлы
Батырбеков Серғазы Жарқынбекұлы
Тулешов Сейткул Сейтханович

№489 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Көлқұдық ауылы М.Арыс көшесі №2

С.Мұқанов шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Асылов Дуйсенбай Жумаевич- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының статисті, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Бекмұратов Саржан Ештайұлы- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Жайықбеков Бекзат Назымбекұлы- С.Мұқанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Құрманбеков Ерболат Анарбаевич- С.Мұқанов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Садыкбеков Жумахан Сманович- «Оңтүстік Жарық Транзит» ЖШС электригі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№489 Көлқұдық учаскелік сайлау комиссиясы
Құрманбеков Ерболат Анарбаевич комиссия төрағасы
Бекмұратов Саржан Ештайұлы комиссия төрағасының орынбасары
Жайықбеков Бекзат Назымбекұлы комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Асылов Дуйсенбай Жумаевич
Садыкбеков Жумахан Сманович

№490 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Үштам ауылы Тәтібай көшесі №20. Үштам бастауыш мектебі.

Еркебаева Роза- Үштам ауылдық медициналық тірегінің медбикесі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Ибадуллаев Мейірхан Нұрполатұлы- жастар ресурстық орталығының инспекторы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Калмырзаева Жаркынай Еркинбековна- Үштам бастауыш мектебінің кіші қызметкері, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Төребекова Гүлжан Арыстанбекқызы- Үштам бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Тұрымбет Оңалбай Паржанұлы- Балтакөл ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№490 Үштам учаскелік сайлау комиссиясы
Тұрымбет Оңалбай Паржанұлы комиссия төрағасы
Ибадуллаев Мейірхан Нұрполатұлы комиссия төрағасының орынбасары
Төребекова Гүлжан Арыстанбекқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері
Еркебаева Роза
Калмырзаева Жаркынай Еркинбековна

№491 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Жанкел ауылы Жұлдыз көшесі №3.

Жанкел бастауыш мектебі.

Артықбаев Ербол Мырзагелдіұлы- орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мекемесінің орманшысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Аяпова Гульвира Есенжоловна- Жанкел ауылдық медициналық тірегінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Боранбай Ғалымжан Тұрмаханұлы- Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі мекемесісің бас орманшысы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Дуйсеханов Артыкбай Утекулович- Көксарай ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Қанжигитова Несибели Копжановна- уақытша жұмыссыз, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№491 Жанкел учаскелік сайлау комиссиясы
Боранбай Ғалымжан Тұрмаханұлы комиссия төрағасы
Дуйсеханов Артыкбай Утекулович комиссия төрағасының орынбасары
Аяпова Гульвира Есенжоловна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері
Артықбаев Ербол Мырзагелдіұлы
Қанжигитова Несибели Копжановна

№492 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Көксарай ауылы, Көксарай көшесі №532. Ауылдық клуб.

Бекболатов Мейрамбек Калдыбекович- Көксарай ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Есенкараева Данеркуль Азимхановна- Көксарай ауылдық дәрігерлік амбулаториясының аға мейірбикесі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Кәдірберді Жексенбай Бейсенбайұлы- «Бейсенбай» шаруа қожалығының төрағасы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Киятаева Айнагуль Набиевна- Көксарай ауылының мәдениет үйінің меңгерушісі, ОҚО мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағының өкілі;

Оспанова Перизат Есенгелдиевна- «Айгөлек» балабақшасының тәрбиешісі, Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағының өкілі;

Оспанов Азамат Орынбасарович- «Оңтүстік Жарық Транзит» ЖШС шебері, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Рыскулова Айжан Рыскелдиевна- «Айгөлек» балабақшасының меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Сенгирбеков Оркен Каликулович- М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Юсупов Абай Зияудинович- Көкарай ауылдық ветеринария тірегінің меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі.

№492 Көксарай учаскелік сайлау комиссиясы
Кәдірберді Жексенбай Бейсенбайұлы комиссия төрағасы
Бекболатов Мейрамбек Калдыбекович комиссия төрағасының орынбасары
Киятаева Айнагуль Набиевна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Есенкараева Данеркуль Азимхановна
Оспанова Перизат Есенгелдиевна
Оспанов Азамат Орынбасарович
Рыскулова Айжан Рыскелдиевна
Сенгирбеков Оркен Каликулович
Юсупов Абай Зияудинович

№493 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Көксарай ауылы Алатау батыр көшесі №18.

Ергөбек атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі.

Әлшериева Мадина Ерланқызы- Ергөбек атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің директоры, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Есжан Серік Әждарұлы- Ергөбек атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Молдалы Алтай Түзелбайұлы- «Нуралы» шаруа қожалығының мүшесі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Наурыз Құрманай- Уақытша жұмыссыз, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Сенгирбеков Касымхан Сейлкулович- М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№493 Жаңа ауыл учаскелік сайлау комиссиясы
Әлшериева Мадина Ерланқызы комиссия төрайымы
Молдалы Алтай Түзелбайұлы комиссия төрайымының орынбасары
Есжан Серік Әждарұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Наурыз Құрманай
Сенгирбеков Касымхан Сейлкулович

№494 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шеңгелді ауылы, К.Арынов көшесі №3.

Шеңгелді жалпы орта мектебі.

Әлібек Нұртаза Мәлікұлы- Көксарай ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Батырбекова Айнур Амантаевна- «Ақмарал» балабақшасының меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Каймакова Гулбану Аликуловна- Шеңгелді жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Омаров Жумабай Ерназарович- М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі директордың орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Толыбаева Ағайша Бекболатқызы- Шеңгелді медициналық пунктіің меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№494 Шеңгелді учаскелік сайлау комиссиясы
Омаров Жумабай Ерназарович комиссия төрағасы
Әлібек Нұртаза Мәлікұлы комиссия төрағасының орынбасары
Каймакова Гулбану Аликуловна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Батырбекова Айнур Амантаевна
Толыбаева Ағайша Бекболатқызы

№495 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ызакөл ауылы, Алмалы көшесі №1.

Ызакөл бастауыш мектебі.

Байтасова Алмагуль Ертасовна- Ызакөл ауылдық медициналық пунктінің меңгерушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Боранбаев Алмахан Турмаханбетович- Көксарай ауыл округі әкімінің аппаратының жетекші маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Кокишев Мырзахмет Молдабекович- зейнеткер, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Раманқұл Гүлзәмира Әбілқызы- Ызакөл бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Созақбай Қуанышбек Індемесұлы- кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№495 Ызакөл учаскелік сайлау комиссиясы
Раманқұл Гүлзәмира Әбілқызы комиссия төрайымы
Кокишев Мырзахмет Молдабекович комиссия төраймының орынбасары
Боранбаев Алмахан Турмаханбетович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Байтасова Алмагуль Ертасовна
Созақбай Қуанышбек Індемесұлы

№496 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Арыс ауылы, Ш.Әбілқасымов көшесі №4.

Арыс бастауыш мектебі.

Абдрахманова Каршыга Кабашевна- Арыс бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Дуйсенбиева Акырыс Султанмуратовна- Арыс бастауыш мектебінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Ешмұратова Тойкүл Байбекқызы- Арыс ауылының медициналық пунктінің меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Жапбар Жәнібек Құлмұратұлы- Арыс ауылдық клубының меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Мойынбаев Динмухамбет Тажибаевич- мұғалім, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№496 Ақтам учаскелік сайлау комиссиясы
Абдрахманова Каршыга Кабашевна комиссия төрайымы
Жапбар Жәнібек Құлмұратұлы комиссия төраймының орынбасары
Дуйсенбиева Акырыс Султанмуратовна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Ешмұратова Тойкүл Байбекқызы
Мойынбаев Динмухамбет Тажибаевич

№497 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Бестораңғыл ауылы, Д.Шырынбеков көшесі №17.

А.Жармұхамедов атындағы бастауыш мектебі.

Алдажуманов Абай Иманбекович- Абай атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Ахмет Жұмағали Орынбекұлы- «Ахмет» шаруа қожалығының төрағасы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Ахмет Мұхамедхары Оразалыұлы- «Әлібек» шаруа қожалығының төрағасы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Иса Алима Адырбекқызы- А.Жармұхамедов атындағы бастауыш мектебінің кіші қызметкері, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Шонтық Темірбек Әбдіәліұлы- Қарақоңыр ауыл округі әкімі аппаратының жетекші маманы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№497 Бесторанғыл учаскелік сайлау комиссиясы
Алдажуманов Абай Иманбекович комиссия төрағасы
Шонтық Темірбек Әбдіәліұлы комиссия төрағасының орынбасары
Иса Алима Адырбекқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Ахмет Жұмағали Орынбекұлы
Ахмет Мұхамедхары Оразалыұлы

№498 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ш.Қалдаяқов ауылы, Ш.Ерманов көшесі №9.

Ауылдық мәдениет сарайы.

Бекбаева Надира Тағайбайқызы- уақытша жұмыссыз, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Бердібай Оразбек Төлегенұлы- Ш.Қалдаяқов ауылының ветеринарлық тірегінің санитары, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлері кәсіподағының өкілі;

Жүніс Ләйла Жарылқасынқызы- үйде әлеуметтік қызмет көрсету орталығының қызметкері, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Карбөз Біржан Тілешұлы- Қарақоңыр ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Қыдырбеков Дарханбай Алмаханович- Абай атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Олжатаев Шерхан Дәулетбекұлы- Қарақоңыр ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Пардебек Калима Мырзакозиевна- уақытша жұмыссыз, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі.

№498 Қарақоңыр учаскелік сайлау комиссиясы
Карбөз Біржан Тілешұлы комиссия төрағасы
Олжатаев Шерхан Дәулетбекұлы комиссия төрағасының орынбасары
Пардабекова Калима Мырзакозиевна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Бекбаева Надира Тағайбайқызы
Бердібай Оразбек Төлегенұлы
Жүніс Ләйла Жарылқасынқызы
Қыдырбеков Дарханбай Алмаханович

№499 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қостүйін темір жол бекеті, Ж.Ержанов көшесі №17-2.

Қостүйін бастауыш мектебі.

Ержанов Рахымбай Жаксылыкович- Қостүйін темір жол бекетінің шебері, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Құрманқожаева Гульмира Раушановна- Қостүйін бастауыш мектебінің кіші қызметкері, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Оспан Қалдыбай- Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Сайрамбаев Сейтказы Кенесович- Қостүйін темір жол бекетінің бастығы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Токбаев Болысбек Лесович- теміржолшы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№499 Қостүйін учаскелік сайлау комиссиясы
Сайрамбаев Сейтказы Кенесович комиссия төрағасы
Оспан Қалдыбай комиссия төрағасының орынбасары
Токбаев Болысбек Лесович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Ержанов Рахымбай Жаксылыкович
Құрманқожаева Гульмира Раушановна

№500 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Сырдария ауылы, Р.Бәдіренов көшесі №35.

Сырдария негізгі орта мектебі.

Аманқұл Гүлмира Сейділдақызы- Сырдария ауылдық клубының меңгерушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Амирешова Гулжазира Зейловна- іс жүргізуші, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Есболған Гаухар Темірәліқызы- Сырдария негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Кудабаева Дуйсенкул Карпысбаевна- Сырдария ауылының медициналық пунктінің меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Раманқұл Ләззат Тұрашқызы- Сырдария негізгі орта мектебінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№500 Сырдария учаскелік сайлау комиссиясы
Раманқұл Ләззат Тұрашқызы- комиссия төрайымы
Есболған Гаухар Темірәліқызы комиссия төраймының орынбасары
Амирешова Гулжазира Зейловна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Аманқұл Гүлмира Сейділдақызы
Кудабаева Дуйсенкул Карпысбаевна

№501 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ақтөбе ауылы, Қ.Мұңайтпасов көшесі №32.

Қ.Мұнайтпасов атындағы жалпы орта мектебі.

Абдибаев Шохан Уалиханович- «Ыса» шаруа шарушылығының төрағасы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Баймишев Динмухамед Абдраймович- Қ.Мұнайтпасов атындағы жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Бердіқұл Ержігіт Байсұлтанұлы- Ақтөбе ауыл округі әкімі аппаратының хатшысы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Жұмабаев Мұхит Үсенұлы- Қ.Мұнайтпасов атындағы жалпы орта мектебінің шеберхана меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Жүсіп Ерлан Жақсылықұлы- Ақтөбе ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Оңалбаева Нұржамал Шопанбаевна- Ақтөбе ауылдық кітапханасының меңгерушісі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Тоқтас Гүлшаhар Исақызы- Қ.Мұнайтпасов атындағы жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі.

№501 Ақтөбе учаскелік сайлау комиссиясы
Баймишев Динмухамед Абдраймович комиссия төрағасы
Жүсіп Ерлан Жақсылықұлы комиссия төрағасының орынбасары
Жұмабаев Мұхит Үсенұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Абдибаев Шохан Уалиханович
Бердіқұл Ержігіт Байсұлтанұлы
Оңалбаева Нұржамал Шопанбаевна
Тоқтас Гүлшаhар Исақызы

№502 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қостерек ауылы, Н.Оспанов көшесі №26.

Ғ.Мұратбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Айтбенов Ербол Бакытжанович- жеке кәсіпкер, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Алипбеков Кембай Жарылкапович- Ғ.Мұратбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің директоры, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Әміреш Әлібек Мәжитұлы- Маяқұм ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Донбаев Курал Мыктыбаевич- «Дөңбай» шаруа қожалығының мүшесі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Султанов Меделхан Султанович- Ғ.Мұратбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№502 Қостерек учаскелік сайлау комиссиясы
Алипбеков Кембай Жарылкапович комиссия төрағасы
Әміреш Әлібек Мәжитұлы комиссия төрағасының орынбасары
Султанов Меделхан Султанович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Айтбенов Ербол Бакытжанович
Донбаев Курал Мыктыбаевич

№503 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Маяқұм ауылы, Ж.Әуелбеков көшесі №8.

Ауылдық мәдениет үйі.

Ахметов Кайрат Апсеметович- Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Әбсаттар Бауыржан Тасмаханбетұлы- Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Батыркулов Бектан- зейнеткер, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Мүсілім Мұхаметжан Байдүйсенұлы- Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Рахым Жаңабек Алтынбекұлы- Маяқұм ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Рзаханов Аскар Жаксыкелдиевич- ауылдық дәрігерлік амбулаториясының фельдшері, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Смайлова Света Тулендиевна- Маяқұм ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі.

№503 Маяқұм учаскелік сайлау комиссиясы
Әбсаттар Бауыржан Тасмаханбетұлы комиссия төрағасы
Рзаханов Аскар Жаксыкелдиевич комиссия төрағасының орынбасары
Ахметов Кайрат Апсеметович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Батыркулов Бектан
Мүсілім Мұхаметжан Байдүйсенұлы
Рахым Жаңабек Алтынбекұлы
Смайлова Света Тулендиевна

№504 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Маяқұм ауылы, Е.Әнетбеков көшесі №23.

Коммуналдық тұрғын үйі.

Дүйсен Күнсұлу Батырханқызы- ауылдық ветеринариялық тірегінің мал дәрігері, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Ендібаев Досбол Бүркітбайұлы- Маяқұм ауылдық ветеринария пунктінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Жайынбаев Мухтар Тилеубергенович- Маяқұм ауыл округі әкімі аппаратының іс жүргізушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Исмайлов Мухтар Нуркулович- Маяқұм ауыл округі әкімі аппаратының нұсқаушысы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Майданов Ерсұлтан Аубакирович- зейнеткер, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі.

№504 Наурыз учаскелік сайлау комиссиясы
Майданов Ерсұлтан Аубакирович комиссия төрағасы
Ендібаев Досбол Бүркітбайұлы комиссия төрағасының орынбасары
Жайынбаев Мухтар Тилеубергенович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Дүйсен Күнсұлу Батырханқызы
Исмайлов Мухтар Нуркулович

№505 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Арыс ауылы, Жеңіс көшесі №13.

Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебі.

Әшірбай Ақыл Қалмұханбетұлы- Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Қалымбет Айкүміс Әуелбекқызы- Отырар ауыл округі әкімінің аппаратының хатшысы, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Қамбарова Анар Утеулиевна- Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Нускабаев Азиретали Нурымбетович- Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Сейтқазы Ербол Елтайұлы- «Отырар мал дәрігерлік қызметі» МКК директоры, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Сержан Әмірхан Әбдікерімұлы- Отырар ауыл округі әкімінің аппаратының бас маманы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Тінейбай Әбунасыр Асқарұлы- ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№505 Арыс учаскелік сайлау комиссиясы
Сейтқазы Ербол Елтайұлы комиссия төрағасы
Әшірбай Ақыл Қалмұханбетұлы комиссия төрағасының орынбасары
Қамбарова Анар Утеулиевна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Қалымбет Айкүміс Әуелбекқызы
Нускабаев Азиретали Нурымбетович
Сержан Әмірхан Әбдікерімұлы
Тінейбай Әбунасыр Асқарұлы

№506 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Арыс ауылы, Б.Төлбасиев көшесі №32.

З.Қалауова атындағы бастауыш мектебі.

Құдабаев Бекділлә Әбиұлы- аудан әкімінің аппаратының жалпы бөлім басшысы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Оспанова Айнагул Орынбаевна- З.Қалауова атындағы бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Рахмет Талғат Ақтайұлы- аудандық спорт мектебінің тәлімгер-жаттықтырушысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Султанова Молдир Абжаппаровна- Отырар мемлекеттік археологиялық мұражайының ғылыми қызметкері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Тұрлыбаев Нурлан Мелдеханович- Отырар ауыл округі әкімі аппаратының кіші қызметкері, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№506 Автобаза учаскелік сайлау комиссиясы
Құдабаев Бекділлә Әбиұлы- комиссия төрағасы
Оспанова Айнагул Орынбаевна комиссия төрағасының орынбасары
Рахмет Талғат Ақтайұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Султанова Молдир Абжаппаровна
Тұрлыбаев Нурлан Мелдеханович

№507 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: М.Шойманов ауылы, Т.Таубеков көшесі №42.

П.Әйтменов атындағы негізгі орта мектебі.

Байзақ Жаңыл Сәкенқызы- Т.Ибрагимов атындағы жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Кәдірбердиева Гүлзира Оразбайқызы- П.Әйтменов атындағы негізгі орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Киізбай Мұхит Тасболатұлы- Отырар ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Оспан Сәрсенбек Серікбайұлы- жастар ресурстық орталығының инспекторы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Төлбасы Бауыржан Тоқтарханұлы- Отырар ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі.

№507 Шойманов учаскелік сайлау комиссиясы
Байзақ Жаңыл Сәкенқызы комиссия төрағасы
Төлбасы Бауыржан Тоқтарханұлы комиссия төрағасының орынбасары
Кәдірбердиева Гүлзира Оразбайқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Киізбай Мұхит Тасболатұлы
Оспан Сәрсенбек Серікбайұлы

№508 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қарғалы ауылы, Қ.Қожахметұлы көшесі №3.

С.Ерубаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Дайрабаев Талғат Базарбайұлы- С.Ерубаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Жұмабек Еркеғали Жұмабекұлы- Отырар ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Кенжеғұл Мұрат Мыңбасыұлы- Қарғалы ауыл округі әкімі аппаратының инспекторы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Қожахметов Шадман Қалиұлы- С.Ерубаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі директорының орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Раев Мубарак Анламасович- «Отырар ағын су» МКК бөлім басшысы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№508 Қарғалы учаскелік сайлау комиссиясы
Жұмабек Еркеғали Жұмабекұлы комиссия төрағасы
Қожахметов Шадман Қалиұлы комиссия төрағасының орынбасары
Дайрабаев Талғат Базарбайұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Кенжеғұл Мұрат Мыңбасыұлы
Раев Мубарак Анламасович

№509 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Отырар ауылы, Ә.Әйменұлы көшесі №10.

Ауылдық клуб.

Абишев Бекбол Абдимуталиевич- Отырар жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Асилбеков Керимбек Торебекович- Отырар жалпы орта мектебі директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Дуйсембаев Нургали Сабырулы- Қарғалы ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Муслимов Мурат Оразбайулы- Қарғалы ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Төлеген Қайрат Кәдірбекұлы- жеке кәсіпкер, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№509 Отырар учаскелік сайлау комиссиясы
Асилбеков Керимбек Торебекович комиссия төрағасы
Дуйсембаев Нургали Сабырулы комиссия төрағасының орынбасары
Абишев Бекбол Абдимуталиевич комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Муслимов Мурат Оразбайулы
Төлеген Қайрат Кәдірбекұлы

№510 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Көкмардан ауылы, Н.Нұрқұлов көшесі н/з.

А.Дәрібаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Байназаров Кайрат Курманович- А.Дәрібаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Мырзаш Бимен Аманжолұлы- Көкмардан жалпы орта мектебі директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Өскенбай Нұрбол Жолдасбекұлы- А.Дәрібаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің операторы, лаборант, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Парманкулов Талгат Жаксылыкович- Талапты ауыл округі әкімінің аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Сулейменов Абай Амирханович- уақытша жұмыссыз, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі.

№510 Шытты учаскелік сайлау комиссиясы
Мырзаш Бимен Аманжолұлы комиссия төрағасы
Өскенбай Нұрбол Жолдасбекұлы комиссия төрағасының орынбасары
Байназаров Кайрат Курманович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Парманкулов Талгат Жаксылыкович
Сулейменов Абай Амирханович

№511 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбіұлы көшесі №9-а.

Ауылдық мәдениет үйі.

Әтен Сұлтанхан Рахматуллаұлы- Көкмардан жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Дауренбекова Гулжазира Сейдехановна- ауылдық кітапхананың меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Қабыл Қуандық Момбекұлы- Көкмардан жалпы орта мектебі директорының орынбасары, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Смайылов Сейілхан Маханбетович- жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Тулебаев Нурбол Серикулы- Көкмардан ауылдық мәдениет үйінің меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Усербаев Мирамбай- Талапты ауыл округі әкімі аппаратының инспекторы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Халық Ринат Қалмаханұлы- Көкмардан жалпы орта мектебінің мұғалімі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі.

№511 Көкмардан учаскелік сайлау комиссиясы
Әтен Сұлтанхан Рахматуллаұлы комиссия төрағасы
Қабыл Қуандық Момбекұлы комиссия төрағасының орынбасары
Тулебаев Нурбол Серикулы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Дауренбекова Гулжазира Сейдехановна
Смайылов Сейілхан Маханбетович
Усербаев Мирамбай
Халық Ринат Қалмаханұлы

№512 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Сарыкөл ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі н/з.

Сарыкөл негізгі орта мектебі.

Асан Қанзада Бейсенбекқызы- Сарыкөл негізгі орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Бишораева Мархаббат Таганбековна- Сарыкөл медициналық тірегінің меңгерушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Мұсаева Замира Бақтыбайқызы- «Гаухар» балабақшасы шаруашылық меңгерушісі, лаборант, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Партаев Даурен Бакытович- Талапты ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Сералиев Әлімбек Мамауұлы- Сарыкөл негізгі орта мектебі директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№512 Сарыкөл учаскелік сайлау комиссиясы
Сералиев Әлімбек Мамауұлы комиссия төрағасы
Бишораева Мархаббат Таганбековна комиссия төрағасының орынбасары
Асан Қанзада Бейсенбекқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Мұсаева Замира Бақтыбайқызы
Партаев Даурен Бакытович

№513 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ынталы ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі н/з.

А.Байтанаев атындағы негізгі орта мектебі.

Ахмет Медетбек Ілесбекұлы- Жамбыл атындағы мектеп-лицейі директорының орынбасары, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Дәулет Мақсат Бақытұлы- Талапты ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Налибаева Индира Дуйсенбековна- Байтанаев атындағы негізгі орта мектебі директорының орынбасары, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Раманкулов Агабек Адамкулович- Талапты ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Сержан Рима Назарханқызы- Байтанаев атындағы негізгі орта мектебінің лаборанты, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№513 Ынталы учаскелік сайлау комиссиясы
Ахмет Медетбек Ілесбекұлы комиссия төрағасы
Налибаева Индира Дуйсенбековна комиссия төрағасының орынбасары
Сержан Рима Назарханқызы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Дәулет Мақсат Бақытұлы
Раманкулов Агабек Адамкулович

№514 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қоғам ауылы, М.Қайназарұлы көшесі №2.

С.Әшіров атындағы жалпы орта мектеп.

Бабаш Әсілбай Көлбайұлы- «Бөрібай» шаруа шаруашылығының төрағасы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Жалмырза Гүлшахара- ауылдық кітапхананың меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Зәрнаби Мұхаммедияр Әлайдарұлы- С.Әшіров атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Қалдыбек Тәңірберді Зейнеханұлы- С.Әшіров атындағы жалпы орта мектебінің ұйымдастырушы педагогы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Мүсілімова Ақтолқын Қыдырқожақызы- Қоғам ауылдық мәдениет үйінің меңгерушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Рысдәулетов Нұрсұлтан Балтабайұлы- Қоғам ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Серікбаев Ерғали Қазыханұлы- С.Әшіров атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№514 Қоғам учаскелік сайлау комиссиясы
Серікбаев Ерғали Қазыханұлы комиссия төрағасы
Бабаш Әсілбай Көлбайұлы комиссия төрағасының орынбасары
Зәрнаби Мұхаммедияр Әлайдарұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Жалмырза Гүлшахара
Қалдыбек Тәңірберді Зейнеханұлы
Мүсілімова Ақтолқын Қыдырқожақызы
Рысдәулетов Нұрсұлтан Балтабайұлы

№515 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Мыңшұқыр ауылы, Ә.Сарбасұлы көшесі №10.

Мыңшұқыр бастауыш мектебі.

Әбдуайт Жақсыбай Аманбайұлы- жеке кәсіпкер, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Мырзабекова Бибинур Нурилдаевна- Мыңшұқыр бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Нарымбетова Онласын Кожамуратовна- Мыңшұқыр бастауыш мектебінің меңгерушісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Нурбеков Мейрамбай Буралкиевич- Қоғам ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Тасов Жасұлан Қалдыбайұлы- жастар ресурстық орталығының инспекторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№515 Мыңшұқыр учаскелік сайлау комиссиясы
Нарымбетова Онласын Кожамуратовна комиссия төрайымы
Нурбеков Мейрамбай Буралкиевич комиссия төрайымының орынбасары
Мырзабекова Бибинур Нурилдаевна комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Әбдуайт Жақсыбай Аманбайұлы
Тасов Жасұлан Қалдыбайұлы

№516 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Талапты ауылы, Тәуелсіздік көшесі №20.

Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі.

Абдулла Құлпынай Ергешбайқызы- «Балбұлақ» балабақшасының меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Асан Мұхтар Амангелдіұлы- Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Жұмашов Ажибай Кенесович- жеке кәсіпкер, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Қазыбек Әбдікерім- «Нұрдәулет» шаруа қожалығының төрағасы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Тілеужан Жанаткүл Құрманбекқызы- Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебінің директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі.

№516 Талапты учаскелік сайлау комиссиясы
Тілеужан Жанаткүл Құрманбекқызы комиссия төрайымы
Қазыбек Әбдікерім комиссия төрайымының орынбасары
Асан Мұхтар Амангелдіұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Абдулла Құлпынай Ергешбайқызы
Жұмашов Ажибай Кенесович

№517 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Темір ауылы, Б.Момышұлы көшесі №22.

С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Абдразахова Мадина Тасболатовна- С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Аширбекова Жамила Жумадибековна- «Алпамыс» бөбекжай балабақшасының психологы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Әмзе Алмат Нажмидинұлы- С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Еркулов Темирхан Турганбаевич- Темір ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Кенебаев Адил Рысбаевич- аудандық білім бөлімінің әдіскері, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№517 Мектеп учаскелік сайлау комиссиясы
Абдразахова Мадина Тасболатовна комиссия төрайымы
Еркулов Темирхан Турганбаевич комиссия төрайымының орынбасары
Кенебаев Адил Рысбаевич комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Аширбекова Жамила Жумадибековна
Әмзе Алмат Нажмидинұлы

№518 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Темір ауылы, Б.Момышұлы көшесі №2.

Темір жалпы орта мектебі.

Азимбеков Бейбит Беркинбаевич- Темір ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Аманкулов Шарипбек Оралбаевич- Темір жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Жәмбет Ғани Қашқынбекұлы- аудандық статистика басқармасының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Қайқыбай Жұмакүл Баубекқызы- зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Мұратбеков Бейсенбай Балабиұлы- Темір жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Сәрсенбек Ермек Қалкөзбекұлы- Темір жалпы орта мектебінің мұғалімі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Шонабаева Роза Нұсқабайқызы- «Алпамыс» бөбекжай балабақшасының меңгерушісі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№518 Темір учаскелік сайлау комиссиясы
Мұратбеков Бейсенбай Балабиұлы комиссия төрағасы
Аманкулов Шарипбек Оралбаевич комиссия төрағасының орынбасары
Сәрсенбек Ермек Қалкөзбекұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Азимбеков Бейбит Беркинбаевич
Жәмбет Ғани Қашқынбекұлы
Қайқыбай Жұмакүл Баубекқызы
Шонабаева Роза Нұсқабайқызы

№519 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Отырабат ауылы. Отырабат бастауыш мектебі.

Абдиллаева Мереке Дуйсенбаевна- Отырабат бастауыш мектебінің меңгерушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Асанов Аман Куралович- Отырабат темір жол бекетінің кезекшісі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Әбдіжәлил Қанат Мұхаммедсадықұлы- Темір ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Әлсейіт Темірәлі Ыбырайымұлы- жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Меделхан Әмірхан- темір жол вокзалының кассирі, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№519 Отырабат учаскелік сайлау комиссиясы
Әбдіжәлил Қанат Мұхаммедсадықұлы комиссия төрағасы
Абдиллаева Мереке Дуйсенбаевна комиссия төрағасының орынбасары
Меделхан Әмірхан комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Асанов Аман Куралович
Әлсейіт Темірәлі Ыбырайымұлы

№520 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шәуілдір ауылы, Жібек жолы көшесі №45.

Отырар аудандық мәдениет сарайы.

Арыстанбаев Талгат Салиевич- мәдениет сарайының шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Досанов Азамат Алимбаевич- жастар ресурстық орталығының инспекторы, ОҚО мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағының өкілі;

Жақсыбаева Манаткуль Жусипалиевна- аудандық білім бөлімінің әдіскері, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Мақұлбеков Нұрлыхан Мырзабайұлы- Шәуілдір ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Менлибаев Болат Базарханович- Ш.Қалдаяқов атындағы мектеп-гимназиясы директорының орынбасары, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Рыскелді Айнагүл Смайылқызы- аудандық орталық кітапханасының директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Серікқызы Жамила- аудандық орталық кітапханасының кітапханашысы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Тәжібай Сержан Әлменұлы- Ө.Жәнібеков атындағы №4 лицей-интернатының мұғалімі, Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағының өкілі;

Ускенбаев Самат Усенович- аудандық денешынықтыру және спорт бөлімінің бас маманы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі.

№520 Шәуілдір учаскелік сайлау комиссиясы
Рыскелді Айнагүл Смайылқызы комиссия төрайымы
Менлибаев Болат Базарханович комиссия төрайымының орынбасары
Досанов Азамат Алимбаевич комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Арыстанбаев Талгат Салиевич
Жақсыбаева Манаткуль Жусипалиевна
Мақұлбеков Нұрлыхан Мырзабайұлы
Серікқызы Жамила
Тәжібай Сержан Әлменұлы
Ускенбаев Самат Усенович

№521 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шәуілдір ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі №12.

Жамбыл атындағы мектеп-лицейі.

Абайұлы Дінмұхамет- Шәуілдір ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Айдарбек Серік Пердебекұлы- аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Әжібеков Асқар Сусарұлы- Жамбыл атындағы мектеп-лицейінің мұғалімі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі.

Биімбетов Жасұлан Кежегелдіұлы- Жамбыл атындағы мектеп-лицейінің мұғалімі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Ембай Дархан Полатханұлы- аудандық білім бөлімінің әдістемелік кабинетінің меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Махамбетов Кенжегелди- Жамбыл атындағы мектеп-лицейінің мұғалімі, Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлер одағының өкілі;

Рахимов Руслан Туленбаевич- аудан әкімінің аппаратының персоналды басқару бөлімінің бас маманы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Сенгирбеков Нуржан Керимкулович- халықты жұмыспен қамту орталығының есепшісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Ілияс Қайыркен Бақытұлы- аудан әкімінің аппаратының операторы, ОҚО мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің кәсіподағының өкілі.

№521 Жамбыл учаскелік сайлау комиссиясы
Ембай Дархан Полатханұлы комиссия төрағасы
Махамбетов Кенжегелди комиссия төрағасының орынбасары
Айдарбек Серік Пердебекұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Абайұлы Дінмұхамет
Әжібеков Асқар Сусарұлы
Биімбетов Жасұлан Кежегелдіұлы
Рахимов Руслан Туленбаевич
Сенгирбеков Нуржан Керимкулович
Ілияс Қайыркен Бақытұлы

№522 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шәуілдір ауылы, д.Алтынбеков көшесі №30.

Д.Құрманбеков атындағы №20 колледжі.

Әлшері Ақнұр Әкімханқызы- аудандық мәслихат аппаратының есепшісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Жакашев Талгат Асетиллаевич- Шәуілдір топтастырылған су жүйелерінің бақылаушысы, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Кизбаев Мурадил Шекербекович- аудан әкімінің аппаратының ұйымдастыру және инспекторлық бөлімінің бас инспекторы, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Көлбаев Бердібай- Д.Құрманбеков атындағы №20 колледжінің шаруашылық меңгерушісі, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Қабылов Жарылқасын Нурілдаұлы- Д.Құрманбеков атындағы №20 колледжінің күзетшісі, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі;

Момбек Нұрлан Серікбайұлы- аудан әкімінің аппаратының ұйымдастыру және инспекторлық бөлімінің басшысы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Тұрсынбаев Абай Жумаханович- Д.Құрманбеков атындағы №20 колледжінің мұғалімі, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі.

№522 Қызыл Түркістан учаскелік сайлау комиссиясы
Момбек Нұрлан Серікбайұлы комиссия төрағасы
Тұрсынбаев Абай Жумаханович комиссия төрағасының орынбасары
Кизбаев Мурадил Шекербекович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Әлшері Ақнұр Әкімханқызы
Жакашев Талгат Асетиллаевич
Көлбаев Бердібай
Қабылов Жарылқасын Нурілдаұлы

№523 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі №21.

Отырар аудандық орталық аурухана.

Ибрагимов Ринат Ахмедиярұлы- аудандық мәслихат аппаратының операторы, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Мамаков Шохан Женисбекович- Отырар аудандық орталық ауруханасы бас дәрігерінің орынбасары, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Мамбетәлі Абзал Есенханұлы- аудандық орталық емханасының статист-дәрігері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Сындаркулова Лаззат Оралбековна- аудандық орталық ауруханасының аға медбикесі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Тулепов Ербол Сейлханович- аудандық орталық ауруханасының дәрігер эксперті, «Бірлік» саяси партиясының өкілі.

№523 Аурухана учаскелік сайлау комиссиясы
Мамаков Шохан Женисбекович комиссия төрағасы
Тулепов Ербол Сейлханович комиссия төрағасының орынбасары
Мамбетәлі Абзал Есенханұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Ибрагимов Ринат Ахмедиярұлы
Сындаркулова Лаззат Оралбековна

№524 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Жаңа Шілік ауылы ауылы, Тұрғанбай датқа көшесі №11.

М.Шаханов атындағы жалпы орта мектеп.

Дүйсенбаев Нұрғали Сейлханұлы- М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Жубаев Нурлан Аубакирович- М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің директоры, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Жүнісбаев Ербол Пирманович- ауылдық ветеринарлық тірегінің мал дәрігері, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Мұсабек Жанар Маұтқызы- Шілік ауыл округі әкімі аппаратының іс жүргізушісі, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Орынбасаров Берик Жаксыбекович- Шілік ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының өкілі;

Оспанов Даулет Дуйсенбекович- М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі;

Төлешова Зәуреш Еркінқызы- «Хадиша ана» балабақшасының әдіскері, Денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің кәсіподағының өкілі.

№524 Жаңа Шілік учаскелік сайлау комиссиясы
Жубаев Нурлан Аубакирович комиссия төрағасы
Орынбасаров Берик Жаксыбекович комиссия төрағасының орынбасары
Дүйсенбаев Нұрғали Сейлханұлы комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Жүнісбаев Ербол Пирманович
Мұсабек Жанар Маұтқызы
Оспанов Даулет Дуйсенбекович
Төлешова Зәуреш Еркінқызы

№525 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Ескі Шілік ауылы, Төрткүл-Шәуілдір тас жолы н/з.

С.Құртаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.

Жарқынбеков Тоқтар Алтынбекұлы- Шілік ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы, Қазақстан Коммунистік Халық партиясының өкілі;

Куртаева Райхан Сейтжановна- С.Құртаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің директоры, «Ауыл» халықтық демократиялық партиясының өкілі;

Өмірзақ Маржан Сұлтанқызы- Жаңа Шілік ауылдық кітапханасының меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық партиясының өкілі;

Рахимов Нуржон Пернабоевич- «Отырар мал дәрігерлік қызметі» КҚММ мал дәрігері, «Бірлік» саяси партиясының өкілі;

Турмаханбетов Бекбулат Азимханович- С.Құртаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

№525 Ескі Шілік учаскелік сайлау комиссиясы
Куртаева Райхан Сейтжановна комиссия төрайымы
Жарқынбеков Тоқтар Алтынбекұлы комиссия төрайымының орынбасары
Турмаханбетов Бекбулат Азимханович комиссия хатшысы
комиссия мүшелері:
Өмірзақ Маржан Сұлтанқызы

Рахимов Нуржон Пернабоевич

 
© 2017

Официальный Интернет-ресурс

Акимат Отырарского района